Respublikinio konkurso „Žemės pasakojimai" 2019 m. laureatai ir prizininkai

1-4 Klasės

I vieta.

Elzė Vainoriūtė 3 kl. Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centro dizaino studija "Kukutis", mokytoja Renata Sondaitė.
Vilhelmas Tomas Rudinskas 4 kl. Kauno Antano Martinaičio dailės mokykla, mokytoja Domantė Šarakauskaitė-Ivanauskienė.

II vietos.

Eva Stanislauskaitė 4 kl. Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centro dizaino studija "Kukutis", mokytoja Renata Sondaitė - Bunevičienė.
Jonas Jogminas 2 kl. Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centro dizaino studija "Kukutis", mokytoja Renata Sondaitė - Bunevičienė.
Sofija Valančiūtė 3 kl. Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centro dizaino studija "Kukutis", mokytoja Renata Sondaitė - Bunevičienė.

III vieta.

Lėja Rybelytė 1 kl. Kėdainių r. Labūnavos pagrindinė mokykla, mokytoja Jurgita Vaitiekūnienė.
Liepa Čepulytė 3 kl. Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centro dizaino studija "Kukutis", mokytoja Renata Sondaitė - Bunevičienė.
Meida Urbonavičiūtė 1 kl. Kėdainių r. Labūnavos pagrindinė mokykla, mokytoja Jurgita Vaitiekūnienė.
Smiltė Švažaitė 3 kl. Mažeikių „Vyturio " pradinė mokykla, mokytoja Rasa Virketytė.

Nominacija už tapybiškumą.
Modestas Komisaraitis 4 kl.Mažeikių „Vyturio"" pradinė mokykla, mokytoja Rasa Virketytė.

5-7 Klasės

I vieta.

Kajus Vidmantas 5 kl. Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centro dizaino studija "Kukutis", mokytoja Renata Sondaitė - Bunevičienė.

II vieta.

Gabija Aleknavičiūtė 7 kl. Mažeikių Sodų pagrindinė mokykla, mokytoja Rasa Virketytė.
Justina Brasaitė 5 kl. Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija, mokytoja Inga Šilinskaitė.
Urtė Morkvėnaitė 5 kl. Kauno Antano Martinaičio dailės mokykla, mokytoja Laima Giedraitienė.

III vieta.

Kamilė Rušinaitė 7kl. Mažeikių Sodų pagrindinė mokykla, mokytoja Rasa Virketytė.
Monika Vaičiulytė 7 kl. Mažeikių Sodų pagrindinė mokykla, mokytoja Rasa Virketytė.
Nojus Randis 5 kl.Kauno Antano Martinaičio dailės mokykla, mokytoja Laima Giedraitienė.

Nominacija už ekologinės idėjos aktualumą.

Austėja Pervainytė 5 kl. Mažeikių Kalnėnų pagrindinė mokykla, mokytoja Vlada Jaroščukienė.

Nominacija už nuotaikingumą.

Atėnė Mitkevičiūtė 6 kl. Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centro dizaino studija "Kukutis", mokytoja Renata Sondaitė - Bunevičienė.

8-12 Klasės

I vieta.

Monika Bragaitė 8 kl.Kauno Antano Martinaičio dailės mokykla, mokytoja Audrė Šarauskienė.

II vieta

Aistė Juškaitė 8 kl. Skuodo meno mokykla Ylakių skyrius, mokytoja Inga Šilinskaitė.
Gintarė Stonytė II gimnazijos kl. Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija, mokytoja Inga Šilinskaitė.

III vieta.
Dovilė Jonauskytė 8 kl. Mažeikių Sodų pagrindinė mokykla, mokytoja Jurgita Montrimienė.
Laura Žeimytė  II gimnazijos kl. Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija, mokytoja Inga Šilinskaitė

Komisija ir nariai

Pirmininkas:
Aida Aleksejevienė, Moksleivių namų pavaduotoja ugdymui.
Nariai:
1. Genė Brasienė, moksleivių namų dailės mokytoja metodininkė.
2. Rolandas Mikulskis, moksleivių namų kompiuterinio ugdymo mokytojas metodininkas.
3. Irutė Miltakienė, moksleivių namų dizaino mokytoja.
4. Asta Milėškienė, Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazijos mokytoja ekspertė.

Konkurso prizininkams, laureatas ir visiems mokytojams bus išsiųsti padėkos raštai.

Dėkojame visiems dalyviams ir lauksime Jūsų darbų kitais metais!

Visų laureatų ir prizininkų kūrybiniai darbai publikuojami neatsižvelgiant į užimtą vietą.

1-4 Klasės

 

  • Jonas_Jogminas_2_kl
  • Elze_Vainoriute_3_kl
  • Liepa_Cepulyte_3_kl
  • Modestas_Komisaraitis_4_kl
  • Leja_Rybelyte_1_kl
  • Vilhelmas_Tomas_Rudinskas_4_kl
  • Smilte_Svazaite_3_kl
  • Eva_Stanislauskaite_4_kl
  • Sofija_Valanciute_3_kl
  • Meida_Urbonaviciute_1_kl

5-7 Klasės

 

  • Kamile_Rusinaite_7_kl
  • Gabija_Aleknaviciute_7_kl
  • Atene_Mitkeviciute_6_kl
  • austeja_pervainyte_5_kl
  • Urte_Morkvenaite_5_kl
  • Kajus_Vidmantas_5_kl
  • Justina_Brasaite_5_kl
  • Nojus_Randis_5_kl
  • Monika_Vaiciulyte_7_kl

8-12 Klasės

 

  • Gintare_Stonyte_II_gimn_kl
  • dovile_jonauskyte_8_kl
  • Monika_Bragaite_8_kl
  • Aiste_Juskaite_8_klase
  • Laura_Zeimyte_II_gimn_kl
f t g